بسم الله الرحمن الرحیم اسلام شناسی

اسلام «حقیقی» کامل ترین دین دنیا و دین برتر است

دین حقیقی مسلمانان را از نو بشناسیم

جا دارد یک بار شبهات و سؤالات اصلی خودتان نسبت به اسلام را از افراد متخصص بپرسید. من تا مدتها فکر میکردم که بسیاری از سؤالات و اشکالاتی که به اسلام مطرح شده است جوابی ندارد.

ولی بعدا متوجه شدم که چه قدر تبلیغات سوء زیاد است و چه قدر علمای مسلمانی که اسلام را خوب فهمیده باشند و بتوانند خوب از آن دفاع کنند، کم هستند.

امیدوارم با مراجعه به لینکهای زیر، به پاسخ مهمترین سؤالات خودتان برسید.

خواهش میکنم اگر در برخی از صفحات احساس کردید، مطلبی اشکال دارد، از ما بپرسید. گاهی ما در نوشتن متن به سؤالات ذهنی که ممکن است برای شما پیش بیاید، توجه نکرده ایم و لذا آن را مطرح نکرده‌ایم و این به این معنا نیست که آن مطلب جوابی ندارد.

شما می‌توانید سؤالات خود را از طریق صفحه: «پاسخ به سؤالات شما» از ما بپرسید و در اسرع وقت پاسخ آن را ان شاء الله دریافت کنید.

در سایتهای بسیاری مثل پایگاه اطلاع رسانی حوزه سعی شده است که اسلام با قرائتی مناسب ارائه شود یا به شبهات اسلام پاسخ داده شود ولی فرق اساسی این سایت با سایتهای دیگر نوع بیان مختصر و البته بسیار دقیق و علمی آن در پاسخ به کلانترین شبهات و سؤالات ناظر به اسلام است.

در واقع شما در این برگه پاسخ مهمترین شبهات و سؤالات ناظر به اسلام را عباراتی کوتاه و البته دقیق خواهید خواند. همچنین در برگه دین شناسی با قرائت صحیح از ابعاد مختلف دین آشنا خواهید شد

 

اعتبار روایات و احادیث: آخوندها ساختن!؟!؟

مطالعه این مطلب

از آنجا که شناخت قرائت صحیح از دین اسلام از خود اثبات اصل این دین مهمتر است، توصیه می‌کنم برگه «چرا شیعه» و مطالب آن را از دست ندهید.
آری! داعش و امثال آن نیز قرائتی اسلامی است ولی چه بسا از کفر بدتر باشد!

سبحان ربک رب العزة هما یصفون و سلام علی المرسلین و الحمد لله رب العالمین