بسم الله الرحمن الرحیم آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه تند پژوهی مؤسسه نوشتن پایان نامه ساختار رساله

بسیاری از شکست‌ها و یأس‌ها نتیجه عدم آگاهی کافی است. معمولا افراد مدت زمانی بسیار طولانی را صرف نوشتن پایان نامه یا رساله می‌کنند در حالی که اگر تخصص و مهارت کافی را داشتند، در مدتی بسیار کوتاه‌تر می‌توانستند، نوشتاری با کیفیت‌تر و دقیق‌تر ارائه بدهند!

یعنی وقت زیاد و بهره‌وری کم! برنامه تند پژوهی، تلاشی است که افراد به کمک آن، سبک زندگی پژوهشگرانه داشته باشند و بعد از مدتی عمل به محتوای آن، بتوانند در مدت زمانی کوتاه، متناسب با نیازهایشان، پژوهش‌هایی عمیق ارائه دهند.

برنامه تند پژوهی در سه بخش متناسب با سه لایه از مخاطبین تنظیم شده است:

لایه اول: مخاطبین دانشگاهی و حوزوی که نیازمند پژوهش ارشد و دکتری هستند، همچنین کسانی که به دنبال نوشتن محتوایی علمی در قالبی تبلیغی-ترویجی هستند.

لایه دوم: مخاطبین فعال فرهنگی که به دنبال افزایش مهارت خویش در پژوهش برای بر طرف کردن نیازهای فرهنگی خویش بر اساس آگاهی و بصیرت هستند.

لایه سوم: مخاطبین عمومی که برای حل مسائل زندگی خویش، نیازمند پژوهش هستند.

در گذشته محتواهای تند پژوهی و مهارت‌های پژوهشی در سایت دین شناسی عرضه می‌شد. پس از بلوغ نسبی محتوای بسته‌ها، محتوا به وب‌سایت پژوهشکده مرشد منتقل شد و شما می‌توانید برای آگاهی از آخرین کارها و تهیه آن‌ها به وب‌سایت پژوهشکده مرشد مراجعه کنید.

برای ورود به سایت پژوهشکده مرشد اینجا کلیک کنید.

pejooheshkade.ir

امیدوارم ترویج این بسته، کمکی به زندگی مبتنی بر آگاهی و بصیرت در جامعه باشد. از اینکه ما را از انتقادات و پیشنهادات خود آگاه می‌کنید متشکریم.