بسم الله الرحمن الرحیم

احمد میرزائی احمد میرزایی

سایت «دین شناسی» سایتی است که برای ساده کردن دین شناسی در دو سطح از جامعه راه اندازی شده است. از طرفی برای ساده کردن دین شناسی برای عموم مردم و غیر متخصصین در علوم دینی و از طرفی برای ساده کردن دین شناسی و به دست آوردن ابزارهای دین شناسی برای جامعه متخصصین در علوم دینی.

پس مخاطبین اصلی این سایت دو گروه هستند. احمد میرزایی

دسته اول:

مخاطبین عمومی: قسمت «محصولات عمومی» و «کودکانه – مناسب برای پدر و مادر دلسوز» و «اخبار تبلیغی» و «پاسخ به شبهات دینی» و «دین شناسی» و بسیاری از مطالب «دست نوشته ها» مناسب مخاطبین عمومی سایت ما هست.

مطالب سایت تا حد زیادی در راستای حرکت به سوی جامع تر شدن است و لذا قابلیت پیگیری به صورت سیر مطالعاتی را دارد. از عزیزانی که بنا دارند سیر مطالعاتی دینی داشته باشند، خواهشمندم از طریق پیام رسانهای سروش و ایتا با شماره ۰۹۱۵۶۴۹۲۳۳۷ ارتباط برقرار کنند و در مورد کیفیت مطالعه به صورت یک سیر مطالعاتی مشورت بگیرند تا بر اساس سطح افراد و نوع دغدغه و نیاز آنها، سیر مطالعاتی از محتوای سایت یا خارج از آن تنظیم شود.

احمد میرزائی

دسته دوم:

مخاطبین خاص: طلاب حوزه علوم دینی یا دانشجویان علوم اسلامی هستند.

طبیعی است که ساده کردن «دین شناسی» برای این بزرگواران در قالبهای متعددی امکان پذیر است که یکی از آنها «تدریس سریع و عمیق دروس حوزه» است. مسئول محتوایی سایت، خود از افرادی است که دروس حوزه را با سرعت بسیار بالا سپری کرده است و در این زمینه صاحب سبکی مخصوص است که با گوش دادن برخی از صوتها و نیز «روش تدریس سریع و عمیق» با برخی از ابعاد آن آشنا خواهید شد.

همچنین تألیفات ایشان و نیز خبرنامه اخبار تبلیغی از دیگر قسمتهایی است که مخصوص این مخاطبین است. البته قسمتهای دیگر سایت هم از این جهت که دارای سبک و سیاق خاصی در رفع نیازهای مخاطبین عام است، برای مخاطبین خاص مفید است. نوع پاسخگویی به شبهات و بسیاری از امور دیگر سایت به صورت کاملا محسوسی با روش متعارف آن در سایتهای دیگر یا در لسان بزرگان متفاوت است که از این حیث، میتواند فوائد خوبی برای عزیزان داشته باشد.

احمد میرزائی

راه ارتباطی

برای ارتباط با احمد میرزائی علاوه بر استفاده از برگه «پاسخگویی به سؤالات و شبهات شما» در خود سایت، می‌توانید از طریق:

شماره همراه: ۰۹۱۵۶۴۹۲۳۳۷ و پیامرسان سروش و ایتا همین شماره

و پست الکترونیکی: ahmadmy1370@chmail.ir

ارتباط بگیرید.

احمد میرزائی

همچنین می‌توانید کانالهای ما را نیز از قسمت پایین سایت دنبال کنید.

لینک کانال سروش برای مشاهده در وب : کانال سروش و ایتا کانال اصلی محتوایی ماست : @Mirzaei_ehya و لینک اصلی کانال ایتا و سروش

لینک کانال آپارات : آپارات کانال اصلی گالری فیلمهای سایت و سخنرانیهای احمد میرزائی است.

سبحان ربک رب العزة عما یصفون و سلام علی المرسلین و الحمد لله رب العالمین